Сторінки

вівторок, 25 січня 2022 р.

Реєстрація на пролонговані курси

 Джерело http://oipopp.ed-sp.net/?q=node/76160

ЗАПРОШУЄМО ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОБЛАСТІ НА НАВЧАННЯ ЗА НАКОПИЧУВАЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ НА ПРОЛОНГОВАНИХ КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА КОМПЛЕКСАМИ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ (НА БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 «Про порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (зі змінами згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 р. № 1133) педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти зобов’язані  щорічно проходити підвищення кваліфікації

Упродовж жовтня-листопада 2021 року органи управління освітою вже здійснили замовлення на комплексні та спеціалізовані курси підвищення кваліфікації у 2022 році керівних і педагогічних працівників освіти своєї об’єднаної територіальної громади, і наказом КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» від 04.01.2022 № 06 затверджено план проведення курсів підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників освіти Черкаської області на базі інституту на 2022 рік.

Для решти педагогічних працівників Черкаської області пропонуємо навчання на пролонгованих курсах підвищення кваліфікації за комплексами сертифікаційних заходів (на безоплатній основі), які триватимуть з березня по листопад 2022 року.

Кожен комплекс сертифікаційних заходівмістить перелік різних форм підвищення кваліфікації  обсягом20 годин, із яких педагог обирає для себе заходи загальним обсягом 16 годин (0,5 кредиту ЄКТС).

Реєстрацію на пролонговане підвищення кваліфікації за накопичувальною системою здійснює персонально сам педагогічний працівник за посиланням: https://bit.ly/32xr04k

Успішні результати навчання педагогічних працівників закладів освіти області на пролонгованих курсах підвищення кваліфікації за комплексом сертифікаційних заходів засвідчуються сертифікатом, який з 01 по 15 грудня 2022 року буде виданий педагогам та оприлюднений на сайті Інституту.

Курси НУШ інформатика Заняття 2

Друге заняття курсу підвищення кваліфікації «Методика навчання інформатиці у 5-х класах закладів загальної середньої освіти за модельною навчальною програмою «Інформатика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: Завадський І.О., Коршунова О.В., Лапінський В.В.)» 
Назва сьогоднішнього заняття: Ефективні методи та форми роботи (змістова лінія «Алгоритми та програми»). Спікер - Завадський І.О.
 

 

 

понеділок, 24 січня 2022 р.

Готуємось до "Інженерного тижня - 2022"

 Пост у Фейсбук

Реєстрацію на Інженерний тиждень 2022 відкрито!

🚀
👌 Провести Інженерний тиждень надзвичайно просто, адже єдине, що вам знадобиться, — це бажання. Тисніть на кнопку «Реєстрація» на сайті: https://engineeringweek.org.ua/
⚙Зареєструватися для участі в проєкті можуть вчителі математики, фізики, хімії, астрономії, інформатики, біології, екології, географії та початкової школи. А також вчителі історії і літератури, адже цей Інженерний тиждень ми будуємо навколо інженерної історії України. Загалом, якщо вам подобається інженерія, ви використовуєте на своїх уроках STEM-підхід або лише цікавляться цим форматом — реєструйтесь, ви точно знайдете тут для себе багато цікавого.
⭐ Як і минулого року Інженерний тиждень буде інклюзивним. Більшість завдань ми адаптуємо для виконання їх учнями з особливими освітніми потребами. Також ми готуємо відповідні методичні рекомендації для учителів.
🏫 Ми будемо раді, якщо ваше бажання підтримають і ваші колеги та адміністрація, і до проведення Тижня буде залучено всіх учнів вашого навчального закладу. Проте, якщо цього не станеться, ви зможете провести його в межах свого предмету, навіть для одного класу.
🗓 Ми запропонуємо вам декілька варіантів інтеграції активностей Тижня у ваш розклад. Ви зможете скористатися одним з них або розробити власний план та графік. Ми розуміємо, що деякі школи, можливо, будуть працювати дистанційно, тож готуємо також сценарій і для дистанційного проведення Тижня. Не хвилюйтеся, за будь-яких умов ваші учні зможуть відчути себе інженерами та дослідниками й отримати задоволення й користь від участі в Тижні.
📌 Офіційно, Тиждень стартує 21 березня, а завершиться — 10 квітня. В цьому проміжку ви зможете перетворити будь-який календарний тиждень на Інженерний. А якщо захочете, зможете зануритися в інженерію і на більший час. Все на ваш розсуд і для вашої зручності.
📬 До 24 квітня ми буде очікувати на ваші звіти, щоб підготувати і надіслати вам сертифікати. Форми для звітування ми надішлемо окремо ближче до старту.


четвер, 20 січня 2022 р.

Курси НУШ математика. Заняття 3

Третє заняття з курсу «Навчання математики у Новій українській школі»
Заняття №3. Розвиток логічного і критичного мислення на уроках математики.
Посилання https://youtu.be/e00z-Aqw87M
 

 

Про онлайн школу з програмування

 https://school.idf.ua

Безкоштовна онлайн школа основ програмування мовою Java

понеділок, 17 січня 2022 р.

Онлайн музеї

 Джерело - Досліджувати, не виходячи з дому. 29 онлайн-музеїв, аби урізноманітнити уроки

📌Проєкт віртуальних подорожей “Музеї просто неба“ (https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/) (сім українськиї автентичних музеїв просто неба);

📌Палац Потоцьких у Львові;  (https://potocki-palace-lviv.virtual.ua/ua/3d-tour/)

📌Музей ретроавтомобілів “Машини часу” в Дніпрі (https://museum-portal.com/ua/museum/muzej-retro-avtomobiliv-mashini-chasu);  

📌Стоунхендж у Великій Британії;  (https://artsandculture.google.com/story/mwURGp1URe8zgg)

📌Лувр у Парижі (https://www.louvre.fr/en/online-tours);

📌Білий дім у Вашингтоні (https://artsandculture.google.com/partner/the-white-house); 

📌Музей Ван Гога в Амстердамі (https://artsandculture.google.com/partner/van-gogh-museum);

📌Музеї Ватикану (https://m.museivaticani.va/content/museivaticani-mobile/en/collezioni/musei/tour-virtuali-elenco.html);

📌Бельведер в Австрії (https://artsandculture.google.com/partner/belvedere);

📌Музей сучасного мистецтва імені Ґуґґенгайма в Іспанії (https://artsandculture.google.com/partner/guggenheim-bilbao).

Підсумки "Бобер 2021"

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» проводився у листопаді 2021 року.
Цього року 41 учень нашого ліцею взяли участь у конкурсі:
Олефіренко Н.М. - 24 учасники (5-9 класи)
Жиленко О.О. - 1 учасник (5 клас)
Шкворець Л.Д. - 16 учасників (4 клас)

 

четвер, 13 січня 2022 р.

середа, 12 січня 2022 р.

Курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики від Інституту педагогіки НАПН України

 Методика навчання інформатиці у 5 класах закладів загальної середньої освіти за модельною навчальною програмою «Інформатика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: Завадський І.О., Коршунова О.В., Лапінський В.В.)(новий стандарт базової середньої освіти)

У рамках науково-методичного проекту "Якість освіти" спільно з Інститутом Педагогіки НАПН України та Видавничим домом "Освіта" запрошуємо Вас на безкоштовні курси підвищення кваліфікації вчителів

Методика навчання інформатиці у 5 класах закладів загальної середньої освіти за модельною навчальною програмою «Інформатика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти

автори: Завадський І.О., Коршунова О.В., Лапінський В.В.Курси складаються з 3 навчальних занять та підсумкового оцінювання.


Перелік занять:
1. Реалізація інформатичної освітньої галузі Державного стандарту у навчально - методичному забезпечені курсу для 5-6 класів
2. Ефективні методи та форми роботи (змістова лінія «Алгоритми та програми»)
3. Ефективні методи та форми роботи (змістова лінія «Інформаційні моделі. Комп’ютерні презентації»
4. Підсумкове тестування, оцінювання і видача сертифікатів

Для Вашої зручності ми запланували ДЛЯ КОЖНОГО ЗАНЯТТЯ ТРИ ПЕРІОДИ НАВЧАННЯ, кожен з вас зможе обрати зручний для себе час.
Зверніть увагу! Для отримання сертифікату потрібно бути присутнім на кожному із 3 занять (у обраний вами зручний час) та виконати відповідні підсумкові завдання.

Орієнтовний розклад занять: https://cutt.ly/8Irc11E

вівторок, 11 січня 2022 р.

"Розпаковочка" 2 і 3 для вчителів ліцею №1

 Дві сесії практичних занять з основ роботи з отриманими ноутбуками для вчителів фізико-математичного циклу, природничників, істориків та вчителів іноземної мови.

Вчорашню програму було доповнено налаштуваннями онлайн трансляцій в Meet/


 

 

 

 

 

  

"Розпаковочка" для вчителів української мови та літератури

 Наприкінці 2021 року наш ліцей отримав 45 ноутбуків для забезпечення дистанційного навчання. Після інвентаризації та обслуговування інженером-електроніком вчителі-предметники отримали ноутбуки.

Практичне заняття "Розпаковочка" для вчителів укранської мови та літератури проходило за планом:

  1. Правила використання ноутбуків в навчальному процесі 
  2. Створення користувачів у браузері Chrome
  3. Фішки зручної роботи у віртуальних класах
  4. Налаштування відеозв'язку під час онлайн уроків
  5. Інтернет безпека для всіх і кожного

 

 

вівторок, 4 січня 2022 р.

Нові знання

 Вхід на портал: https://nz.ua

1. Вебінар 14.10.2021 Перші кроки впровадження NZ.UA(1) https://youtu.be/IOEAcWhjRNQ
2. Вебінар 22.12.2021 Закінчення І семестру та відповіді на питання по порталу NZ.UA https://youtu.be/IjxUhCZt7b0

З порталу:




Коротка презентація NZ.UA

Інструкція для адміністратора школи

Інструкція для класного керівника

Інструкція для вчителя

Інструкція для учнів і батьків

Інструкція для органів управління освітою

Інструкція по заповненню "Свідоцтві досягнень 1-4 класів"

Відео-інструкції

Початок роботи на порталі NZ.UA (Інструкція адміністратора) - https://youtu.be/yW449_HbXzo
Інструкція по роботі вчителя на порталі NZ.UA - https://youtu.be/FOg46ltTVrc
Інструкція для учнів та батьків по роботі з порталом NZ.UA - https://youtu.be/9ZYa_-oVK5s


Мобільний додаток для учнів:

Відео від вчителя-практика:
1. Як вчителям створити електроний журнал https://youtu.be/O7GPSWD-qRY
2. Як користуватись учням https://youtu.be/y85HQIYYV6I
3. Як вчителю перевірити виконане учнем завдання https://youtu.be/zqffjNFnT4k

Ще відео від вчителя:
1. Створення журналів https://youtu.be/jtHbIJTVdAs
2. Розрахувати тематичну оцінку, семестрову та річну https://youtu.be/pWs0FeSIZ1s
3. Інструкція для учнів та батьків: Способи перегляду оцінок дитини в електронному щоденнику https://youtu.be/ISeKRABPzfo
4. Інструкція для учнів та батьків: Як здати дистанційне завдання в електронному щоденнику https://youtu.be/e29OTckQoYY
5. Електронні журнали. Як працювати вчителю, класному керівнику https://youtu.be/K-n58bERWtg

Річниця участі у міжнародному проєкті

 Приємно отримати такий лист! Надихає на подальшу співпрацю!