Сторінки

вівторок, 2 червня 2015 р.

Завдання на літо: PROMETHEUS. Основи тестування програмного забезпечення

Громадський проект масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» пропонує курс "Основи тестування програмного забезпечення"
Дізнайтеся чим саме займаються тестувальники та отримайте базові знання необхідні тестувальнику програмного забезпечення. 

ПРО КУРС
Курс розрахований на людей, які не мають досвіду роботи в ІТ сфері чи відповідної освіти. Цей курс включає базові знання необхідні тестувальнику програмного забезпечення. Навчальна програма курсу розроблена викладачами LITS із врахуванням їхнього багаторічного досвіду роботи на комерційних проектах в ІТ. Вони працювали і продовжують працювати на проектах всесвітньо відомих компаній.
Це курс розповідає чим саме займаються тестувальники та допоможе розпочати опановувати нову професію.

ПРОГРАМА КУРСУ
Тиждень 1 - Тестування ПЗ - що це і навіщо потрібне?
Тиждень 2 - Процес тестування і види тестів
Тиждень 3 - Вимоги та тестові випадки
Тиждень 4 - Техніки тестування та дизайну тестів
Тиждень 5 - Регресивне тестування

ПАРТНЕР КУРСУ
Lviv IT School – це навчальна установа, яка готує спеціалістів різних напрямків у сфері ІТ: тестувальників, програмістів, ПМ та дизайнерів. Наша місія – надавати IT освіту яка покращує життя людей та змінює суспільство. Допомогти кожному розкрити свій потенціал в IT індустрії.В 2013 році школа здобула Всеукраїнську нагороду The Best Professional in IT Education (Ukrainian IT Awards).
Багато випускників LITS на сьогоднішній день працюють в провідних ІТ компаніях, школа є лідером по коефіцієнту працевлаштованих випускників у сфері ІТ освіти в Україні. Статистика, яку отримали минулого року, показує що в нас близько 60 % студентів, працевлаштовуються в IT компанії.

РЕКОМЕНДОВАНА БАЗОВА ПІДГОТОВКА
 Англійська мова на рівні pre-intermediate, базові навички знання ПК.
Довідка: Професія "Тестувальник ПЗ"
Робота тестувальник нагадує роботу слідчого або детектива: він йде по гарячим слідам програміста і вишукує помилки (професійною мовою баги). Застосовуються різні дедуктивні методи і приховані прийоми. Щоб відшукати помилку, яка сховалась в глибині програми, потрібно бути винахідливим: задавати потрібні питання, знати психологію програміста і вміти передбачити, де саме може ховатися верткий баг. Професіонал ніколи не обмежиться виконанням шаблонових завдань тест-плану, він вигадає власні способи тестування, спробує різні шляхи та комбінації.

Специфіка професії

Безсумнівний плюс професії тестувальника - можливість віддаленої роботи.

Місце роботи

Тестувальник ПЗ може працювати в IT-компаніях, що розробляють програмне забезпечення та інтернет-сайти, в складі незалежних груп тестування або в компаніях, що займаються виключно тестуванням ПЗ: у будь-яких організаціях, що впроваджують власні системи автоматизації (наприклад, багато банків мають свої відділи розробки та тестування ПЗ).

Особисті якості

  • гарна пам'ять;
  • уважність;
  • інтуїція;
  • творчі здібності;
  • мислення експериментатора.

Кар'єра

Влаштуватися на позицію стажиста в IT-компанію нескладно, тим більше багато фірм воліють самостійно вирощувати кадри: приймають на роботу людей без досвіду і навчають їх на спеціалізованих курсах (власних або зовнішніх) або безпосередньо в бойових умовах. Стандартна схема кар'єрного росту: тестувальник-стажист - спеціаліст по тестуванню - провідний спеціаліст по тестуванню - керівник групи тестування - керівник відділу контролю якості.

Освіта

Якщо ви плануєте працювати тестувальником, вибирати варто будь-яку спеціальність, яка пов'язана з програмуванням та розробкою програмного забезпечення: "Автоматизовані системи обробки інформації та управління", "Обчислювальні машини, комплекси, системи та мережі", "Інформатика та обчислювальна техніка", "Інформаційні системи та технології".

1 коментар:

  1. Цього року такий самий набір оголошує львівська школа тестингу QA School http://qaschool.com.ua/.

    ВідповістиВидалити