Сторінки

понеділок, 9 листопада 2020 р.

Курс медіаграмотності "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність”

Лист 05.11.2020

 Наступний етап навчання для вчителів, присвячений використанню онлайн-інструментів на уроках.

Використання онлайн-інструментів є важливою частиною викладання інфомедійної грамотності. 

Сьогодні ми ділимось з вами першою підбіркою таких відео, і паралельно працюємо над створенням наступної – її сподіваємось представити вашій увазі в грудні. 
 
То ж в цьому листі пропонуємо до вашої увагу відео, присвячені таким темам:

  • Google Forms: як створити та де використовувати 
  • Google Classroom: інструкція з використання
  • Робота з Google Drive у контексті шкільної освіти
  • Робота з візуальним контентом: Canva, Crello
  • Використання проєктора
  • Нові технології для освіти та самореалізації учнів та вчителів: блоги, подкасти, комікси
  • Вміння працювати з електронною поштою та електронний етикет.

Переглянувши кожне навчальне відео, у вас буде можливість закріпити свої знання, виконавши тест. За успішне проходження тесту (не менше 60% правильних відповідей) ви отримаєте сертифікат від IREX (включатиме час на перегляд відео та виконання завдання). 
 
Декілька важливих моментів щодо сертифікатів:
 
📍Тест можна виконувати лише один раз. Зараховано буде результат лише першої спроби, тому будь ласка, уважно читайте запитання та давайте відповіді на них.
 
📍За результатами тестування ми будемо формувати сертифікати та відправляти їх на ваші електронні скриньки (орієнтовно в грудні). 
 
📍На жаль, не можемо гарантувати, що вам зарахують це навчання як підвищення кваліфікації відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, адже це питання залежить від педагогічної ради та адміністрації вашої школи, і від скоординованості планів підвищення кваліфікації з обласним ІППО. Наші сертифікати не містять порядкового номера.

✅ Google Forms: як створити та де використовувати?
  
У відео розповідаємо про Google-форми – простий та зручний спосіб збору інформації та перевірки знань учнів за допомогою тестів, квізів. 

  
✅ Google Classroom: інструкція з використання
  
Із відео ви дізнаєтесь про принципи роботи Google Class – зручного інструменту для спілкування вчителя та учня, в якому можна створювати електронний журнал та електронний щоденник, проводити відеоконференції, особливо під час дистанційоного навчання.  

 
✅ Робота з Google Drive у контексті шкільної освіти
  
Google-диск дозволяє не лише зберігати навчальні матеріали на хмарному сервісі, але і дає можливість доступу до них  з учням. В відео-інструкції розповідаємо про принцип роботи та ділимось лайфхаками щодо того, як краще зберігати інормацію, щоб не перевищити ліміт безкоштовного використання цього хмарного сервісу. 

 
✅ Робота з візуальним контентом: Canva, Crello
 
Відео присвячене роботі з сервісами Crello та Canva, які допоможуть у створенні якісних презентацій, ілюстрацій чи афіш. Досить прості інструменти, з якими ви відчуєте себе дизайнером.  

  
✅ Використання проєктора
  
Як підключити проєктор, що робити у випадку виникнення неполадок, а також як якісно налаштувати зображення – про це говоримо у відео. На перший погляд, проста тема, яка тим не менш, має багато важливих нюансів, які ми зібрали для вас. 
 

  
✅ Нові технології для освіти та самореалізації учнів та вчителів: блоги, подкасти, комікси
  
У цьому відео розглянемо онлайн-інструменти, які використовуються для створення влогів, подкастів і коміксів. Розповідаємо про те, які існують веб-квести і як їх можна застосовувати у своїй роботі. 
 

✅ Kahoot: інструмент взаємодії, підсумків та залучення
 
Безоплатний онлайн-сервіс Kahoot! дає змогу створювати інтерактивні навчальні ігри. У відео розповідаємо про те, як зареєструватись на платформі та як створювати цікаві вікторини, обговорення, опитування. 


 Вміння працювати з електронною поштою та електронний етикет
 
Відео присвячене основним принципам електронного етикету. Зібрали для вас огляд порад щодо того, як використовувати електронну пошту із максимальною користю для себе та бути приємним співрозмовником.


Сподіваємось, що кожен (-на) з вас зможе знайти в цих відео багато цікавої та корисної інформації. Будемо раді вашому зворотному зв’язку та працюємо далі над створенням контенту, який стане вам у пригоді під час викладання матеріалів проєкту. 
   
Нагадаємо, що якщо у вас є запитання чи пропозиції, ви завжди можете написати нам на електронну адресу l2dschools@gmail.com або звернутись до регіонального координатора у вашій області.
   
З повагою, 
Команда проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність"

Немає коментарів:

Дописати коментар