пʼятниця, 27 квітня 2018 р.

Largest Lesson Ukraine


https://twitter.com/olefnata1/status/991770440447258629
9-Б клас: "Найбільший урок у світі" - "Знаю права і змінюю світ" (Цілі 4, 5, 10, 16).
#LargestLesson #LargestLessonUkraine #SDGs4Children #TeachSDGs #SDGs #kahoot

понеділок, 23 квітня 2018 р.

Для учнів 6 класу - підручник (закінчення)

Завантажити заключну частину (параграфи 21-22) підручника з інформатики для 6 класу можна за посиланням: теми 21-22

субота, 21 квітня 2018 р.

ЮНІСЕФ - Цілі сталого розвитку - Найбільший урок у світі

Деталі майстер-класу "Найбільший урок у світі"
Тренінг відбудеться 21 квітня 2018 р (субота) у місті Київ з 9:30 до 15:00 у конференц-залі АLFAVITO KYIV HOTEL за адресою вулиця Предславинська, 35Д (мапа: https://bit.ly/2JUhzxz)

середа, 18 квітня 2018 р.

XХІІІ ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА ВИСТАВКА “ІННОВАЦІЙНИЙ ПОШУК ОСВІТЯН ЧЕРКАЩИНИ”

Вчителі нашої школи відвідали обласну виставку ППД яка працювала 18-20 квітня 2018 року на базі Черкаського ОІПОПП
 

четвер, 12 квітня 2018 р.

День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики

Вітаємо!
12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики.Великою мірою українські вчені, конструктори, дослідники неба були причетні до освоєння космосу. Сьогодення української космічної програми не менш вражаюче.

Учні 5-11 класів змогли зіграти у Kahoot-вікторину "День космонавтики", яку підготували учитель інформатики Олефіренко Н.М. і учитель фізики Олексенко Н.Р. Цікаві питання допомогли пригадати цікаві факти про космос, космічні польоти, вклад України в розвиток космонавтики.

Фотозвіт

12 квітня - День космонавтики

Одним з перших українців, які внесли найбільший вклад в розвиток космонавтики, став Юрій Кондратюк – людина, яка ще на початку 20 століття розрахувала оптимальну траєкторію космічного корабля для польоту до Місяця. Його розрахунки пізніше були використані американським космічним агентством NASA у місячній програмі «Аполлон», а запропонована ним траєкторія отримала назву «траси Кондратюка».
Безумовно, найвідомішим українцем, хто має відношення до космосу, є батько всієї радянської космонавтики Сергій Корольов: він доклав руку до більшої частини ракетно-космічної програми СРСР. Запуск першого супутника Землі і перший політ людини в космос пройшли за його ініціативою і під його керівництвом.
Ще одним українцем, який залишив значний внесок в космонавтиці, є Валентин Глушко: творець рідинних реактивних космічних двигунів. Під його керівництвом був створений проект космічного комплексу «Енергія»-«Буран».
Першим українцем, який побував в космосі, став Павло Попович, який в 1962 році провів на орбіті 3 дні в кораблі «Восток-4». А першим космонавтом незалежної української держави став Леонід Каденюк, який в 1997 році увійшов до складу міжнародного екіпажу американського шатла «Колумбія» і перебував на орбіті 15 днів.
Всього за роки незалежності в космос були запущені 3 українських супутника, призначених для дистанційного зондування Землі: «Січ-1», «Січ-1М» і «Січ-2».
З моменту здобуття незалежності в Україні була проведена і пізніше запущена 131 ракета-носій. Зараз в Україні виготовляються ракети-носії, двигуни, вузли і агрегати для них, а також орбітальні космічні апарати.
 
Фільм "Время первых" (2016 рік) Тут

вівторок, 3 квітня 2018 р.

Семінар - майстер-клас «Формування ключових компетентностей учнів через участь у міжпредметних мережних проектах»

Сьогодні на базі Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 працював семінар - майстер-клас «Формування ключових компетентностей учнів через участь у міжпредметних мережних проектах» для вчителів української мови і літератури Кам'янської ОТГ.
Канікулярний час вчителі використали для підвищення свого методичного рівня та освоювали ІКТ-родзинки.
Працювали за планом:
1. Ознайомлення із матеріалами виставки перспективного педагогічного досвіду "Інноваційний пошук освітян Черкащини".(методист відділу освіти Юрченко Н.В.)
2. Участь у міжрегіональному мовному проекті до Дня мови "Мовний калейдоскоп". (З досвіду роботи вчителя української мови і літератури Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Буряк Олени Станіславівни)
3. Майстер-клас «Використання онлайн-сервісів в роботі вчителя-філолога». Олефіренко Наталія Михайлівна, вчитель інформатики.
Веб-підтримка семінару - https://mk-filology.blogspot.com
Фоторепортаж