Сьогодні найсміливіші колеги попрацювали в ролі учнів.
Система Zoom дозволяє проводити відеоконференції та вебінари. З безкоштовною реєстрацією кожному надається можливість вести безперервну зустріч з до 100 учасників.
Для роботи з відеоконфененцією ваш комп’ютер повинен бути обладнаним відеокамерою, мікрофоном та колонками. Ноутбуки, планшети та смарфони вже мають всі перераховані можливості.
23-27 березня 2020 року - функціонують 20 віртуальних класів у Google Classroom (5-11 класи) - у віртуальних класах працюють 41 вчитель - охоплено 407 із 429 учнів 5-11 класів (близько 95%)
16-22 березня 2020 року Ситуація, що склалася зараз, вимагає максимальної самоорганізації. Тому учителі мобілізують усі сили на те, щоб якісно і ефективно виконувати свою роботу. Трохи статистики:
17 віртуальних класів (всі 6-11 класи + 5В)
3 очних тренінги з учителями (16, 17, 19 березня)
35 учителів задіяно у віртуальних класах
8.00-23.00 - консультації телефоном, у Viber для учителів та учнів від адміністратора класів
більше 600 повідомлень від системи про активність у Google Classroom (опубліковані завдання, здані завдання, коментарі і запитання учнів)
близько 350 учнів приєднані до віртуальних класів (протягом дня цифра збільшувалася).
Вважаю, що етап "запуску" відбувся.
Творчого натхненя і здоров'я всім нам!
П'ятниця, 13 березня
Нарада, ознайомлення з рекомендаціями Черкаського ОІПОПП щодо необхідності організувати дистанційне навчання під час карантину.
Перші пропозиції: блоги класів, Viber, Google Classroom
Перегляд вебінару:
КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
"Організація дистанційного навчання закладом освіти" Воротникова І.П.
Понеділок, 16 березня
Працюють "перші ластівки". Розгортаємо віртуальні класи, вчимося створювати завдання, оцінювати роботи учнів. Налагоджуємо комунікацї учитель-учень.
Вівторок, 17 березня
Слухаємо вебінар Черкаського ОІПОПП
"КАРАНТИН 2020. Методика організації дистанційного навчання учнів закладів освіти"
Продовжуємо створювати завдання, оцінюємо роботу учнів за понеділок. Класи наповнюються завданнями і учнями. Бачимо недоліки, помилки, прорахунки. Ділимося досвідом один з одним, допомагаємо.
Середа, 18 березня
Працюємо виключно вдома. Мій телефон, ноутбук і стаціонарний комп'ютер працюють паралельно і з великим навантаженням: адміністрування класів, створення нових класів, консультації вчителів з 8.00 до 23.30.
Краще б уроки проводити!
Четвер, 19 березня
Пішла на роботу - полити квіти.
Мала необережність написати у Viber-групі ліцею оголошення:
Я буду з 9.00. Кому потрібна очна консультація - приходьте, але напишіть нижче слово "консультація" щоб я бачила хто буде і не більше 10 осіб. З собою брати маску, дезинфікатор, все необхідне для підготовки до уроку, логін і пароль від пошти (У кого декілька скриньок -всі паролі).
"Затрималася" до 14.30. Вийшов тренінг-інтенсив для нової групи вчителів ліцею.
Виручає інтерактивна дошка - всім все видно в динаміці. Встигали конспектувати основне і виконувати кожен у своєму класі. Після 15.00 - консультації в телефонному режимі.
Вже напам'ять знаю про Google Classroom де, що, в якому вікні і яким кольором написано.
Можу працювати в техпідтримці Гугла, бо знаю вихід із мільйона надзвичайних ситуації саме в Google Classroom.
Краще б уроки проводити!
Антоніна Букач,Google for Education Certified Trainer, 18 березня 2020 року провела двогодинний вебінар-інтенсив "Організація дистанційного навчання за допомогою Google Класу"
5 березня 2020 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» за участю Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся освітній форум «Нова українська школа: сьогодні і завтра», до участі в якому долучилися представники 15 виробників обладнання для Нової української школи, а також учителі, директори закладів освіти, керівники органів управління освіти, завідувачі методичних служб.
#SaferInternetDay2020 Моя колекція бейджів + сертифікат організатору заходів до Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day), що відзначався 11 лютого 2020 року у світі під гаслом „Разом для найкращого Інтернету”. Підсумки тижневого марафону для 5-11 класів.