Щодо підготовки регіональних
тренерів-координаторів для впровадження
програми Intel ® Skills For Innovation
Шановні колеги!
Процес модернізації освіти України потребує подальшої підготовки педагогів до впровадження сучасних технологій навчання, широкого використання можливостей змішаної та дистанційної освіти, в основі яких – сучасні цифрові технології. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України спільно з Intel Corporation заплановано впровадження інноваційного Проєкту «Підвищення стійкості освітніх систем, перетворивши роль технологій» у заклади освіти України, який визначає пріоритети для тих, хто приймає рішення (керівники, педагоги). Впровадження Проєкту в заклади освіти сприятиме активізації використання цифрових технологій задля покращення якості освіти в умовах нових викликів (пандемія, військовий стан тощо), усвідомленому вибору профілю навчання у школі ІІІ ст., кращій професійній орієнтації дітей та молоді, мотивуватиме учасників освітнього процесу на вироблення найбільш затребуваних професійних навичок, що мають бути сформованими до 2025 року. На виконання завдань Проєкту першочерговим є навчання керівників і педагогів закладів загальної середньої освіти, керівників, науковопедагогічних працівників, методистів регіональних закладів ППО за 30 год. програмою ПК (1 модуль ECTS), які в подальшому зможуть успішно використовувати можливості Intel ® Skills For Innovation, що охоплює природничі та гуманітарні науки, словесність, STEM і розрахована на учнів початкової, середньої та старшої школи. До навчання, яке розпочинається у липні 2022 р. в онлайн форматі на базі Інституту модернізації змісту освіти, запрошуються керівники і педагоги закладів загальної середньої освіти, керівники, науково-педагогічні працівники, методисти регіональних закладів ППО, які володіють англійською мовою, оскільки навчання перших двох груп будуть проводити досвідчені фахівці корпорації Intel з США та країн Європи. Навчання наступних груп буде проводитися українською мовою. По завершенню навчання слухачі отримають сертифікат і свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації. Заявку просимо подавати до 14 липня 2022 р. за покликанням: https://forms.gle/GmXaJLuWYH8wX9pS7 Довідки за моб. тел. (067) 4072464 – координатор Проєкту проф. Наталія Клокар
Форма
Процес модернізації освіти України потребує подальшої підготовки педагогів до впровадження сучасних технологій навчання, широкого використання можливостей змішаної та дистанційної освіти, в основі яких – сучасні цифрові технології.
ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України спільно з Intel Corporation заплановано впровадження інноваційного Проєкту «Підвищення стійкості освітніх систем, перетворивши роль технологій» у заклади освіти України, який визначає пріоритети для тих, хто приймає рішення (керівники, педагоги). Впровадження Проєкту в заклади освіти сприятиме активізації використання цифрових технологій задля покращення якості освіти в умовах нових викликів (пандемія, військовий стан тощо), усвідомленому вибору профілю навчання у школі ІІІ ст., кращій професійній орієнтації дітей та молоді, мотивуватиме учасників освітнього процесу на вироблення найбільш затребуваних професійних навичок, що мають бути сформованими до 2025 року.
На виконання завдань Проєкту першочерговим є підготовка регіональних тренерів-координаторів (програма 30 год., 1 модуль ECTS), які в подальшому зможуть успішно залучати до навчання керівників закладів освіти і педагогів відповідних регіонів за програмою Intel ® Skills For Innovation, що охоплює природничі та гуманітарні науки, словесність, STEM і розрахована на учнів початкової, середньої та старшої школи.
До навчання, яке буде проходити у липні/серпні 2022 р. в онлайн форматі на базі Інституту модернізації змісту освіти, запрошуються по одному керівнику та одному педагогу закладів загальної середньої освіти (методист/викладач закладу ППО) від кожного регіону, які володіють англійською мовою, оскільки навчання будуть проводити досвідчені фахівці корпорації Intel з США та країн Європи.
По завершенню навчання слухачі отримають сертифікат і свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації.
Довідки за моб. тел. (067) 4072464 – координатор Проєкту проф. Наталія Клокар
Немає коментарів:
Дописати коментар