пʼятниця, 30 червня 2023 р.

Родзинки Тижня цифрових рішень - Центр №09 Підтримки Google Workspace for Education

Центр №09 Підтримки Google Workspace for Education (Клас)

1) Google Workspace for Education - основа успішної цифрової трансформації закладу освіти від Ольги Захар (відео https://youtu.be/p_KUUgGAGXA)

Сьогодні заклади освіти вимушені адаптуватися до сучасного цифрового середовища. У той час, коли технології швидко розвиваються, необхідно мати впевненість, що ми ефективно використовуємо інструменти, які допоможуть нам досягти успіху у навчанні та розвитку наших учнів. Google Workspace for Education  надає міцний фундамент для розвитку й цифрової трансформації закладу освіти.
У відео розказується які кроки необхідно зробити закладу освіти, щоб розгорнути та успішно підтримувати середовище Google Workspace for Education.

2) Можливості середовища Google Workspace для організації віртуального документообігу та дистанційного навчання в закладі освіти від Ірини Сокол (відео https://youtu.be/3JNMdUByy-Q)

У відео презентовані можливості середовища Google Workspace для організації віртуального документообігу, розглянуті мінуси використання персональних акаунтів та загальні проблеми ефективного впровадження віртуального документообігу.
Додаткові посилання:

3) Налаштуйте структуру вашого профілю у Google Workspace for Education від Антоніни Букач (відео https://youtu.be/iuziN8XY2Hc) - про організаційні підрозділи.

4) Для адміністраторів Google Workspace від Віктора Семенюк та Антоніни Букач (відео https://www.youtube.com/live/GMng7zC9EFw?feature=share) - створення груп, запрошення в класи, заборона самостійно покидати клас, налаштування дозволів для моб.пристроїв.

5) Створення віртуальної вчительської у середовищі Google Workspace від Ірини Сокол (відео https://youtu.be/41WKeJt2cFs

6) Дистанційнe навчання через Google Workspace for Education і Chromebook від Вікторії Лещенко (відео https://youtu.be/va0a0kJFbbc) - як і де отримати пораду та інструкцію.

Тест 12 з 12

Сертифікат: всі, мій № ТЦР-09-0409

четвер, 29 червня 2023 р.

Родзинки Тижня цифрових рішень - Центр №08 Вищої освіти

 Центр №08 Вищої освіти (Клас)

1) Використання сервісу Google Академія для створення індексу цитування наукових праць від Ірини Сокол (відео  https://youtu.be/sQxg7oxmofs)

У відео презентується можливість використання сервісу Google Академія для створення індексу цитування наукових праць. Google Академія - це вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. У ролику показано як створювати власний профіль, переглядати індекс цитування, додавати співавторів та додавати нові власні статті. 
Додаткові посилання:

2) Google Scholar для пошуку і для відображення власного наукового доробку від Світлани Чуканової (відео https://youtu.be/PO2ZHtNUr_Q)
Google Scholar для пошуку і для відображення власного наукового доробку
Google Scholar є потужним інструментом для пошуку наукових публікацій та досліджень. Він надає доступ до великого обсягу академічних джерел, таких як статті, дисертації, конференційні матеріали та інші документи. Цей ресурс може бути вельми корисним для викладачів і студентів на будь-якому етапі навчального процесу.
Google Scholar надає доступ до надійних та перевірених джерел наукової інформації. Завдяки його пошуковим можливостям студенти та викладачі можуть знайти актуальні статті та дослідження з будь-якої галузі знань. Google Scholar дозволяє проводити пошук за ключовими словами, авторами, журналами та іншими параметрами, що допомагає знайти необхідну інформацію швидко та ефективно.
Інструкції та приклади використання:
https://docs.google.com/document/d/1Uwjabn4NyklVWbBYy-TIY-NhlOUOVfqPELKIkwrCcQk/edit?usp=sharing
Віртуальний подарунок:
https://docs.google.com/document/d/1joBtcAe_8VU3Y1PoZd0RZLKwRdVa7gAaHWyh67mzRk0/copy

3) Розклад викладача з Google Календарем від Лариси Дейнеги (відео https://youtu.be/YYu8SdmrEPg)
З цього скринкасту Ви дізнаєтесь як: 
створювати регулярні події в Google Календарі, 
налаштувати повторення події з різною частотою, 
встановити сповіщення про майбутню подію та використовувати календар на різних пристроях.
Посилання на основні та довідкові ресурси:
Як створити регулярну подію http://surl.li/hwykb
Як налаштувати повторення завдань в Google Календар http://surl.li/hwyuo
Як видалити подію http://surl.li/hwypp
Як додати або вилучити відеоконференцію в події Календаря http://surl.li/hwyrh

4) Data Gif Maker для візуалізації даних з Google Trends від Світлани Чуканової (відео https://youtu.be/HZ39xmcmp6Y
****** Створення інфографіки-gif https://datagifmaker.withgoogle.com/
Data Gif Maker дозволяє візуалізувати дані з Google Trends у форматі анімованих графіків. Це надає студентам і викладачам зручний спосіб представлення та аналізу даних, що дозволяє краще розуміти та сприяє ефективній комунікації результатів досліджень.

Місце Data Gif Maker в навчальній діяльності:
* Введення до теми: Використання Data Gif Maker може бути початковим етапом у вивченні даних та їх інтерпретації. Студенти можуть створювати прості анімації, щоб візуалізувати невеликі набори даних та зрозуміти, які графіки найкраще підходять для представлення різних типів даних.

* Дослідницька діяльність: Data Gif Maker може бути використаний студентами для візуалізації даних, які вони зібрали у ході своїх досліджень або проєктів. Це допомагає їм проаналізувати та проілюструвати зібрані дані, а також дозволяє ефективно представити результати своїх досліджень.

* Викладання та презентації: Викладачі можуть використовувати Data Gif Maker для створення ілюстративних матеріалів під час лекцій або презентацій. Це дозволяє візуалізувати та демонструвати студентам різні тренди та залежності для кращого розуміння предмета.

Data Gif Maker для візуалізації даних з Google Trends:
https://docs.google.com/document/d/19-3LoSamu5Z2oD2j7kYG8Q4x3V-758ux8TU9isb1K9o/edit?usp=sharing
Віртуальний подарунок:
https://jamboard.google.com/d/146Ty8CUmy-uOhRhYWoJStG8Ut4KLd2MUOhJqeb9tfds/copy

5) Google Data Search + Google Looker Studio при роботі з даними від Світлани Чуканової (відео https://youtu.be/IPiCrZ4xXK0)
Інструкції та приклади використання у вищій освіті: https://docs.google.com/document/d/1T6Xusq0v-mAHZKFN1M8rhi21Z3fxanSQNih9SoXPLDY/edit?usp=sharing
Як знайти набори даних для дослідження https://docs.google.com/document/d/1sEAfYe-DLkoFy8edhVPVydMhBw-gk9ga80gXOCJHrmQ/copy
Інтерфейс Google Dataset Search https://jamboard.google.com/d/1OGg5P5xwRH01FmCjPxORQGx-zqz-bb2kmjUd_O7CNXo/copy

6) Плануємо тиждень з Google Календарем від Світлани Мотижен @englishfortheukrainians (відео https://youtu.be/JAcsOFkqBhA)
Посилання на основні та довідкові ресурси:
- Google Календар https://calendar.google.com/
- Як створювати події в Календарі або Gmail http://surl.li/hwykb

Тест 11 з 12
Сертифікат: всі, мій № ТЦР-08-0176


Родзинки Тижня цифрових рішень - Центр №06 Дошкільної та Позашкільної освіти

Центр №06 Дошкільної та Позашкільної освіти (Клас)

1) Jamboard. Google Форма. Google Презентація від Ольги Богданової (відео https://youtu.be/oqEolMvT7tc

Щоб донести інформацію до сучасних батьків, приверніть їхню увагу, навіть здивуйте. Інформуйте батьків про заходи в дитячому садку, діліться фотографіями й надавайте їм професійну допомогу за допомогою Google-інструментів. Дізнайтеся їхні переваги та недоліки, а також оберіть найзручніший для позитивної та корисної взаємодії з батьками.

* Розширення Сreator Studio для Презентацій дозволить створити відео з готової презентації

2) Використання Google Фото від Підобід Наталії (відео https://youtu.be/lRwM7IAp31A)  

Google Фото може бути корисним інструментом у позашкільній освіті, дозволяючи створювати, зберігати та ділитися фотографіями та відеозаписами. Ось кілька ідей, як ви можете використовувати Google Фото:

  • Презентації та проєкти: Використовуйте фотографії та відеозаписи, щоб створити цікаві презентації та проєкти. Ви можете зберігати свої медіафайли у Google Фото та використовувати їх у програмах для створення презентацій, таких як Google Презентації.
  • Фотожурнали: Створюйте фотожурнали, використовуючи фотографії та відеозаписи. Ви можете створювати альбоми у Google Фото, розміщувати зображення в хронологічному порядку та додавати описи та коментарі до кожної фотографії.
  • Віртуальні екскурсії: За допомогою Google Фото ви можете створювати віртуальні екскурсії, де учні можуть досліджувати різні місця, подорожуючи за допомогою фотографій та відео. Ви можете створити альбоми для кожного місця, додати описи та навіть мітки на карті.
  • Спільна робота та проєктні завдання: Завантажуйте фотографії та відеозаписи до спільних альбомів у Google Фото, де учні можуть спільно працювати над проєктами, додавати коментарі та обговорювати роботу одне з одним. Це дає можливість учням колективно створювати збірки медіафайлів та спільно навчатися.
  • Архівування та збереження спогадів: Google Фото може служити як зручне місце для збереження та архівування спогадів, фотографій з подорожей, виховних заходів та інших позашкільних подій. Ви можете створювати приватні альбоми або ділитися фотографіями з батьками та учнями, щоб вони мали змогу згадати приємні моменти.
  • Ці ідеї лише початок. Ви можете використовувати Google Фото на свій розсуд із залученням учнів та вихованців до креативних проєктів, віртуальних турів та інших заходів, які підтримують їхнє навчання та розвиток.


3) Майстер-клас «Google Карти. Планування екскурсій та подорожей» від Ганни Асманської (відео https://youtu.be/0XlttDosFHk)
Заклади позашкільної освіти мають різне спрямування, але всіх їх об’єднують подорожі вихованців, груп, колективів містом, країною, світом з метою участі в навчальних екскурсіях, квестах, дослідженнях, форумах та змаганнях, представлення власних наукових та творчих здобутків тощо.
Карти Google дозволять дізнатись про місце, до якого потрібно дістатись, прокласти маршрут та ознайомитись з розкладом громадського транспорту.
Функція, що дозволяє показувати своє поточне місцезнаходження іншим, допоможе керівникам гуртків, вихованцям та їх батькам розуміти, де саме зараз знаходиться дитина.
Запрошуємо ознайомитись з майстер-класом «Карти Google. Планування екскурсій та подорожей» і поділитись власними ідеями у коментарях під відео.
Покликання на матеріали:
Презентація https://docs.google.com/presentation/d/1iBf2NAHIOF0TObjRTHrZrG_fgcsrgOkozT4HTJ9WRIE/edit?usp=sharing
Google Карти https://www.google.com/maps
Довідкові ресурси Google:
https://support.google.com/maps/answer/7326816
https://support.google.com/maps/answer/6142130?hl=uk&co=GENIE.Platform%3DAndroid
https://support.google.com/maps/answer/144339?hl=uk&co=GENIE.Platform%3DDesktop&sjid=3770800385148725727-EU

4) Google Сайти у професійній діяльності вихователя ЗДО від Олени Харченко-Буряк (відео https://youtu.be/-EC87dAEiBE

Анонс: у відео розповідається про можливості застосування Google Сайтів у професійній діяльності педагога ЗДО, алгоритм створення Google Сайту, наповнення його змістом, створення сторінок та підсторінок Сайту.
Посилання на основні та довідкові ресурси:
Sites Довідка. URL: https://support.google.com/sites?sjid=14767102813822044733-EU#topic=7184580
Google Sites – сервіс для створення та розміщення сайтів в інтернеті [презентація-інструкція]. URL: https://docs.google.com/presentation/d/1POf22aUKWcZwO5nHbwfseHGhS4uMBPSLljQdI2AcUKM/edit?usp=sharing

5) Музичні експерименти з Google від Ольги Богданової (відео https://youtu.be/w8bj-Q7e6-s)

6) Створення віртуальної вчительської у середовищі Google Workspace від Ірини Сокол (відео https://youtu.be/41WKeJt2cFs)
У відео демонструється можливість створення віртуальної вчительської у середовищі Google Workspace. Такий Google клас також можна створити й для збору інформації Нової української школи, і для виховної роботи, і для психологічної підтримки тощо. Можливості Google класу дозволяють опубліковувати різні типи матеріалів, надавати доступ, робити копію документа кожному вчителю, задавати термін здачі звіту, робити оголошення та багато іншого.

Тест 12 з 12
Сертифікат: всі, мій № ТЦР-06-0257





Родзинки Тижня цифрових рішень - Центр №05 Іноземної філології


Центр №05 Іноземної філології (Клас)

1) Google Книги від Богданової Ольги (відео
https://youtu.be/orbh4wt0Qzo) - https://books.google.com/ - як створити поличку з літературою на літо для учнів

2) Google Podcasts від Світлани Чуканової (відео https://youtu.be/Lbuq8PQjk-s)
Google Podcasts є цінним ресурсом для використання на уроках англійської мови в школі. Він допомагає підвищити зацікавленість учнів та поліпшити їх навички аудіювання та розуміння англійської мови.
Основні переваги Google Podcasts для використання на уроках англійської мови включають:
1. Багатий вибір контенту: Google Podcasts має велику базу подкастів на різноманітні теми. Учні можуть знайти подкаст залежно від своїх інтересів та рівня англійської мови. Це стимулює їхню мотивацію до вивчення мови.
2. Аутентичність мовлення: Учні мають можливість прослуховувати аутентичні розмови носіїв мови, що поліпшує їхнє розуміння англійської мови в реальних ситуаціях. Це сприяє розвитку навичок аудіювання та вдосконаленню вимови.
3. Гнучкість використання: Google Podcasts можна використовувати на різних етапах уроку. Він може слугувати як вступне завдання для зацікавлення учнів, основний матеріал для аудіювання та дискусій, або завдання для самостійної роботи після уроку.
4. Підтримка мовного розвитку: Google Podcasts надає можливість практикувати і розвивати важливі мовні навички, такі як розуміння слів, фраз та висловлювань, покращення лексичного запасу та розширення знань про культуру англомовних країн.

Ідеї використання Google Podcasts на уроках англійської мови:
3) Google Jamboard від Наталії Підобід (відео https://youtu.be/O0XwinOLIGI) під час уроків іноземної мови

4) Нотатник Google Keep у якості віртуального зошита від @englishfortheukrainians (відео https://youtu.be/830VVU2AgeM). Цифровий інструмент в якості віртуального зошита - нотатник Google Keep як засіб використання мережевого простору з цією метою.
Посилання на основні та довідкові ресурси:
- Google Keep https://keep.google.com
- Створення й редагування нотаток http://surl.li/hyitc

5) Створення розповідей в Google Планета Земля від Тетяни Грабітченко (відео https://youtu.be/HRf1Z91uyMY) - подорож разом з героями літературного твору. 

Google Планета Земля https://earth.google.com/web/ 

Сайт Google Планета Земля https://www.google.com/earth/education/resources/?All%20tools=Google%20Earth

“Родзинка-подарунок” - Інструкція "Як створювати проєкти в Google Планета Земля "https://drive.google.com/file/d/1z7GdPKW0G9-GGy2EZw4Xp-kvAj-WtlJe/view?usp=sharing


Тест 12 з 12
Сертифікат: всі, мій № ТЦР-05-0156

Родзинки Тижня цифрових рішень - Центр №04 Естетичного циклу

Центр №04 Естетичного циклу (Клас)

1) Музичні експерименти з Google від Ольги Богданової (відео https://youtu.be/w8bj-Q7e6-s)
Запрошуємо до музичних експериментів разом з Google! Класична музика, хор, поєднання музики та машинного навчання, музики та математики, музики та малюнка, дует з комп'ютером, диригування цілим оркестром ... Про все це ви дізнаєтесь з нашого відео.
Збірка посилань на експерименти:
https://docs.google.com/document/d/1pHYoipVd47lENBvA8b9LQv_QHtMkCGMekcQNVTSQ7aI/edit
* Створіть власну оперну пісню та заспівайте хором в Blob Opera.
* Перетворіть кожен рух пензлика у мелодію разом з Paint With Music. Оберіть основу (спів птахів, звук китів, діджей чи струни), інструмент (флейта, саксофон, труба, скрипка), намалюйте малюнок та прослухайте створену мелодію.
Semi-Conductor - це експеримент, який дозволяє диригувати власним оркестром через браузер. Ви можете рухати руками, щоб змінювати темп, гучність та інструментування музичного твору.
* Створюйте мелодії за допомогою композиторів-маестро: Баха, Моцарта чи Бетховена. Придумайте власну тему, оберіть композитора і система запропонує вам мелодію у стилі обраного композитора. А ще можна додавати різні інструменти й ви отримаєте цілий оркестр, який буде грати створену вами музику. Робіть цікаві музичні експерименти з Assisted Melody від Google Art & Culture
* Зіграйте дуетом з комп’ютером. Просто зіграйте кілька нот, і комп’ютер відреагує на вашу мелодію. Заходьте за покликанням та експериментуйте.
* Розкажіть дітям, як пов’язана музика із навчальними галузями. Наприклад, з математикою за допомогою Groove Pizza або з фізикою за допомогою CHROME MUSIC LAB
* Скористайтесь онлайн-грою Blob Beats:
- Онлайн ритмічна гра в стилі «Герой гітари».
- Виберіть твір класичної музики та набирайте очки, ударяючи по нотах.
- Спробуйте різні музичні твори та рівні майстерності.
- Дізнайтеся цікаві факти про композиторів.
* Комбінуйте музику та машинне навчання, щоб створити нові звуки за допомогою Tone Transfer. Tone Transfer використовує моделі машинного навчання для перетворення звуків у музичні інструменти, що використовуються в різних стилях, від бароко до джазу.

2) 3 способи збереження посилань в Google Chrome від @englishfortheukrainians (відео https://youtu.be/icOMBCGLFk4

3) Майстер-клас «Google Arts & Culture» від Ганни Асманської (відео https://youtu.be/xMvObDAMCJU) для учителів мистецтва, музичного мистецтва або образотворчого мистецтва

4) Ідеї використання Google Карт на уроках від Ірини Сокол (відео https://youtu.be/6w7GyergygA)
У відео презентуються різні ідеї використання Google Карт на уроках, зокрема: карта подорожей, пам’ятників, письменників рідного краю, віртуальні екскурсії тощо. Також демонструється як саме створити власну карту та нанести маркер з текстовою, фото та / або відео матеріалами.

5)  Цифрове портфоліо. Blogger від Сергія Пойди (відео https://youtu.be/jJQ-4KJjeG4)

Тест 12 з 12
Сертифікат: всі, мій № ТЦР-04-0141

вівторок, 27 червня 2023 р.

Родзинки Тижня цифрових рішень - Центр №03 Природничого циклу

 Центр №03 Природничого циклу (Клас)

1) Використання додатка Google Jamboard для ефективної взаємодії учасників освітнього процесу на уроках природничого циклу від Інни Казанцевої (відео https://youtu.be/wVwYODWlViU

2) Реалізація проєкту «Квіти» за допомогою сервісів Google від Ірини Сокол (відео https://youtu.be/lsuspzKLCRI) У ролику демонструється ідея шкільного проєкту «Квіти» на уроках природознавства, його ідея – знайти квітку та зробити гербарій та / або фотографію. Для створення списку «ТОП 10 квітів» використовується сервіс Google Keep, а для завантаження фотографій сервіс Google Фото. Сервіс Google Фото дозволяє створювати прості колажі, анімації та фільми. Також можна створити індивідуальні альбоми чи спільний для всього класу.

3) Ідеї використання дошки Jamboard на уроках природничого циклу від Тетяни Грабітченко (відео https://youtu.be/pSnE7QrpTAc). 
Шаблон рефлексії "4 кути":https://jamboard.google.com/d/1ezO5tHyTuhSRBIse-wpWGJBgSUMXrWY255zQ5zLZ-Jo/copy
Шаблон для проведення дискусії:https://jamboard.google.com/d/1D4Pogz-ZnVGInEH3i3NwAVIld6W4Eey1OsEGhdClM2E/copy

4) Майстер-клас «Мої Карти» (біологія, географія) від Ганни Асманської (відео https://youtu.be/DicD_lwann0). 
Додатково:
Презентація https://bit.ly/43GTnYg
My Maps https://www.google.com/intl/uk/maps/about/mymaps
Довідка. Як переглянути власні карти на Картах Google https://support.google.com/maps/answer/3045850?hl=uk&co=GENIE.Platform%3DDesktop

5) Google Форми як інструмент зворотного зв'язку від Інни Казанцевої (відео https://youtu.be/uL93HExijfI)

Тест 12 з 12

Сертифікат всі, мій

Родзинки Тижня цифрових рішень - Центр №02 Математичного циклу

 Центр №02 Математичного циклу (Клас)

1) Розширення Equatio від Богданової Ольги (відео https://youtu.be/z-PAkSts7OA) Легко створювати математичні рівняння, формули та тести, перетворювати рукописний текст без складного математичних кодів для вивчення, додавати графіки та й просто візуалізувати математичні завдання для презентації чи роздаткового матеріалу. Все це можна створити за допомогою розширення Equatio та додати у Документ, Презентацію, Форму.

2) Рішення Google як інструменти формувального оцінювання на уроках математики від Ірини Сокол (відео https://youtu.be/djwR-s-ncDE) У ролику презентується чотири техніки формувального оцінювання (ЗХД-таблиця, контрольний список, хештег, Аркуш самооцінювання), які можна реалізувати за допомогою сервісів Google, зокрема: Google Jamboard, Google таблиці, Google Keep.

3) Ідеї використання дошки Google Jamboard на уроках інформатики від Ірини Сокол (відео https://youtu.be/ICXQZx7MsLI) У відео презентовані різні ідеї використання дошки Google Jamboard на уроках інформатики, зокрема: рефлексія уроку / навчальної теми, мозковий штурм, дошка для розміщення учнівських робіт, перевірка знань та розуміння теми тощо. Представлені ідеї можна використовувати як на онлайн, так і на офлайн-уроках, вони не займають багато часу, але надають вчителю можливість отримати аналіз щодо опанування учнями навчального матеріалу. Додатково: Можливості Google Jamboard: https://www.youtube.com/watch?v=d7_aGldkaw4

4) Google Таблиця на уроці алгебри від Ірини Мельнічук (відео https://youtu.be/TnQ30-jzZjU) - побудова графіків функцій.

Тест 10 з 12

Сертифікат: всі, мій

понеділок, 26 червня 2023 р.

Родзинки Тижня цифрових рішень - Центр №01 Словесності та суспільних наук

 Центр №01 Словесності та суспільних наук (Клас)

1) Google Книги від Ольги Богданової (відео https://youtu.be/orbh4wt0Qzo) - https://books.google.com/ - як створити поличку з літературою на літо для учнів

2) Ідеї використання дошки Jamboard для проведення рефлексії від Тетяни Грабітченко (відео https://youtu.be/-rmWCIo4GaQ) - демонструє створення дошки до уроку літератури

3) Створення навчального проєкту на уроках української літератури за допомогою Google Карт від Ірини Сокол (відео https://youtu.be/pNT2b75fpzs) - проєкт «Біографія Тараса Шевченка», також ідеї для інших проектів та предметів https://youtu.be/6w7GyergygA

4) Створення розповідей в Google Планета Земля від Тетяна Грабітченко (відео https://youtu.be/HRf1Z91uyMY) - подорож разом з героями літературного твору. 

Google Планета Земля https://earth.google.com/web/ 

Сайт Google Планета Земля https://www.google.com/earth/education/resources/?All%20tools=Google%20Earth

“Родзинка-подарунок” - Інструкція "Як створювати проєкти в Google Планета Земля "https://drive.google.com/file/d/1z7GdPKW0G9-GGy2EZw4Xp-kvAj-WtlJe/view?usp=sharing

5) Цифрове портфоліо. Blogger від Сергія Пойди (відео https://youtu.be/jJQ-4KJjeG4

Тест 12 з 12 
Сертифікат: всі, мій

Родзинки Тижня цифрових рішень - Центр №07 Загальної середньої освіти

Центр №07 Загальної середньої освіти

1) Розширення для Google Chrome від Ольги Богданової (відео https://youtu.be/8NJK2WC7Xwk )
2) Google Календар. 3 поради для організації методичної роботи від Ганни Асманської (відео https://youtu.be/s_6B2BskD6Q)

3) Google Форми як інструмент зворотного зв'язку від Інни Казанцевої (відео https://youtu.be/uL93HExijfI) Тренер поділилася досвідом перевірки завдань з відкритою відповіддю.

4) Ірина Сокол - Можливості середовища Google Workspace для організації віртуального документообігу та дистанційного навчання в закладі освіти (відео https://youtu.be/3JNMdUByy-Q) - багато корисних порад

5) Сергій Пойда - Як економити свій час використовуючи Google Форми для оцінювання (відео  https://youtu.be/nWxx3if5TUc) - кроки і поради створення тесту

Результат тестування 12/12

пʼятниця, 23 червня 2023 р.

Тиждень цифрових рішень від Google та АЦР

 З 26 червня по 02 липня запрошуємо взяти учать у Тижні цифрових рішень Google for Education https://bit.ly/dlcgfe! Це унікальна можливість поглибити свої знання та навички з використання цифрових інструментів Google для освіти.

На вас чекають 10 Центрів за різними навчальними предметами та напрямками:
• Словесності та суспільних наук
Математичного циклу
• Природничого циклу
• Естетичного циклу
• Іноземної філології
• Дошкільної та позашкільної освіти
• Загальної середньої освіти
• Вищої освіти
• Підтримки Google Wokrspace for Education
• Освіти впродовж життя
Як взяти участь?
1. Приєднайтеся до Центру. Кожен Центр має свій окремий Google Клас, покликання на який міститься у кнопках з назвою напряму. Робота Центрів розпочнеться 26 червня 2023 року о 09:00, кінцевий термін — до 23:59 02 липня 2023 року. Брати участь можна в декількох Центрах.
2. Перегляньте відео. У класі ви знайдете короткі відео з майстер-класами, порадами як використовувати цифрові інструменти Google у професійній діяльності від сертифікованих викладачів та тренерів Google.
3. Складіть тест. Підсумковий тест містить питання, що висвітлені у відео з Центрів. Ви маєте необмежену кількість спроб для того, щоб набрати 10 і більше балів. Покликання на тести містяться у класах кожного Центра окремо.
4. Отримайте сертифікат. За результатами тесту в кожному Центрі можна отримати окремий безоплатний сертифікат на 2 години.
Кожен зможе обрати й приєднатись до декількох або всіх Центрів одночасно. Дивитись відео та давати відповіді на питання тесту ви можете у зручному для вас місці та у зручний час. Щоб переглянути відео та скласти тест часу вистачить усім!
Скористайтесь унікальною нагодою і візьміть участь у Тижні цифрових рішень. Чекаємо на вас!


ТЕЦ, НМТ

 Тимчасовий екзаменаційний центр, національний мультипредметний центр

2 дні по 2 зміни 

по 15 екзаменаційних місць у 3 аудиторіях

180 хв роботи, завдання з 3 предметів

 

 

 

понеділок, 12 червня 2023 р.

Вебінар "Безпека у соціальних мережах"

 НМЦ Інформатизації освіти <ОНМЦІО/> КЗ "ЗОІППО" ЗОР 12.05.2023 провів вебінар "Безпека у соціальних мережах"


 

понеділок, 5 червня 2023 р.

Готуємось до НУШ 6 клас

 https://sites.google.com/view/nush-ck

https://sites.google.com/view/ckipo/nush

МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕНСИВ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ГОТУЄМОСЬ ДО ВИКЛАДАННЯ У 6 КЛАСІ»

Воркшоп «Інформатика в 6 класі: працюємо творчо»

Дата проведення: 05.06.2023

Початок роботи: 14.00